Pašvaldības

Rīgas un citas pilsētas pašvaldības uztic Valtim Barkanam pielikt pilsētas tēlam unikālas skulptūras, kuri var uzsvērt vietu īpatnības, kur skulptūras ir instalētas. Skulptūra var attēlot vēsturiskus notikumus no pilsētas vēstures, vai radīt vēsturiskas personības, kuri piedzima, dzīvoja vai strādāja pilsētā vai novadā.

Skulptūras veido interesantu un pievilcīgu vidi, kura ielīksmina pilsētas iedzīvotājus un viesus. Skulptūru kompozīcija vai ansamblis ļauj savienot dažādus elementus vienā vienotā kompozīcijā, attēlojot notikumu, ideju, vai personību no dažādām pusēm. Caur vizuālo mākslu Jūs varat palielināt pilsētas tēla vērienīgumu un dod neaizmirstamo pieredzi pilsētas apmeklētajiem.

Skulptūras arī var palīdzēt ieinteresēt pilsētas iedzīvotājus pilsētas vēsturē. Ar apjomīgām skulptūrām svarīgās pilsētās vietas būs ievērojamākas un pievilcīgākas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.

Valtis Barkāns jau ilgi sadarbojas ar Latvijas municipalitātēm un pašvaldībām, radot skulptūras no bronzas, akmens, koka un daudziem citiem materiāliem. Dažus Jūs varat redzēt Jūrmalā, Ogrē, Tukumā un Kandavā.

sdim0207
Jūrmalā

2016a-5
Ogrē

2_1
Tukums

1
Kandavā